Kompletny kurs CCNA 200-301 po polsku

Postaw pierwsze kroki w sieciach komputerowych bądź ugruntuj już posiadaną wiedzę.

OPINIE

Kursy doceniane przez naszych studentów

“Uważam, że kurs był przygotowany bardzo profesjonalnie i merytorycznie. Metodyka na wysokim poziomie, teoria podparta doświadczeniem instruktorów, otwartość na kontakt ze studentem. Jako początkujący nie czułem się niepewnie zadając nawet najbardziej podstawowe pytania. Serdecznie polecam zarówno dla osób początkujących jak i obeznanych w tematyce sieciowej.”

Sebastian Stadnik

“Kurs kupiłem w ciemno i się nie zawiodłem. Wykładowcy nie dość, że mają rozległą wiedzę to jeszcze potrafią ją przekazać. Chętnie dzielą się również swoim obszernym doświadczeniem w pracy z sieciami komputerowymi. Kurs określiłbym jako CCNA+, gdyż znajdziemy w nim nieco więcej wiadomości niż w podstawowym zakresie kursu CCNA.”

Mateusz GROBLEWICZ